Halı Yıkama Aşaması

1) TOZ ALMA İŞLEMİ: Halılarınız toz alma işleminden geçirilerek içerisindeki toz,kum ve diğer yabancı maddeler temizlenir. Yapılan bu toz alma işleminde özellikle astım hastalarını ve çocukları rahatsız eden toz ve benzeri maddeler vakumlanır.

2) HALI YIKAMA İŞLEMİ: Halı bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili, antibakteriyel, antialerjik, antistatik, bitkisel ve doğal halı şampuanlarıyla, elektronik fırçalar kullanılarak hassas bir şekilde yıkanır. İnatçı lekelere özel işlem uygulanır.Halı fırçalandıktan sonra durulama kısmına girer.
3) SANTRİFÜJ İŞLEMİ: Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Bu sıkma işlemi sonunda halılarınız %80 oranında kuruluğa ulaşır.
4) KURUTMA İŞLEMİ: Dış ortamda ve güneş altında kuruyan halılarda; tozlanma, renk solması ve sertleşme olmaktadır. Bundan dolayı biz; son teknoloji makineler ile donatılmış, özel izole edilmiş KURUTMA ODAMIZDA, dış ortamdan gelebilecek her türlü zararlı etkenlere maruz kalmadan, halılarınızı 100% hijyenik kuruluğa ve doğal yumuşaklığına ulaştırıyoruz.
5) KALİTE KONTROL VE PAKETLEME: Pırıl pırıl olan halınız kurutma sonrası; hav taraması ve vakumlamayla birlikte son kontrolü yapılarak parfümlenir ve poşetlenir. Zaman kaybetmeden evinize teslim edilir.