Firmamız 2020 yılında ticaret hayatına başlamış olup 09.03.2020 tarihinde Kastamonu Konfor Halı Yıkama Fabrikası olarak Kastamonu’da kurulmuştur. Firmamız Kastamonu’da ve tüm ilçelerde Halı Yıkama Hizmeti dışında, Koltuk Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama, Perde Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Yatak Yıkama, Araç Koltuk Temizliği ve Overlok İşlemi hizmetlerini de vermektedir.

Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyerek  bu işi hakkıyla yapma gayreti ve çabası içinde olan kurumsal bir firmadır. Amacımız para kazanmanın yanısıra bu işi Avrupa Standartlarına uygun şekilde yaparak firmamızı bu sektörde marka haline getirmektir. Bu işi önemsiyoruz. Çünkü her şeyin ilk adımının temizlik ve sağlık olduğunu biliyoruz. Teknolojik gelişmeler, iş ahlakı ve hijyenin öneminin farkında olan eğitim seviyesi yüksek bir kadro ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve bu farkı sizlere göstermek için hizmetinizdeyiz.

Hizmetimiz firmamızı sipariş için aramanız ile başlar. Halılarınızı evinizden alarak devam eder. Halılarınızı doğru ekipman, doğru deterjan ile tecrübemizi birleştirerek yıkar, kurutur ve tekrar sizlere teslim etmenin mutluluğu ile son bulur. Kastamonu Konfor Halı Yıkama olarak; çalışma prensibimiz problemsiz olarak halılarınızı en iyi şekilde yıkayıp teslim etmektir. En önemli kazancımız mutlu ve aldığı hizmetten memnun müşterilerimizdir.